Čo zažiješ na REDROOM TOUR?

REDROOM TOUR bude neopakovateľným hudobným zážitkom s extrémnou show , kde talentovaní umelci predstavia svoj originálny set. Na zastávkach zažiješ nezabudnuteľnú show na ktorej nesmieš určite chýbať.

Ak chceš zažiť dobrodružstvo a stať sa tak súčasťou vlogu , príď na tour, kde budeš môcť na vlastnej koži pocítiť atmosféru raveu spolu s nami!

REDROOM kolekcia je navrhnutá tak, aby odzrkadľovala ducha undergroundu, techna a slobody vyjadrenia.

Čierno-červená kombinácia je našim podpisom. Symbolizuje pulz hudby a energie,ktorú so sebou prináša undergroundová scéna.

Pri tvorbe našich kúskov dbáme na výber kvalitných materiálov, aby sme zabezpečili pohodlnosť a trvanlivosť. Tvoríme tak rôznorodosť .

RR clothes sú dostupné pre všetky typy postáv bez ohľadu na pohlavie , čím chceme zabezpečiť, aby sa každý mohol cítiť sám sebou a vyjadriť to cez unikátny štýl

Pridi prežiť wild zážitok plný hudby, svetiel a undergrownu na REDROOM TOUR. Premeníme spolu basic priestory na ríšu zvuku a svetla s vizuálnymi predstavením.

Buď súčasťou revolúcie, ktorá transformuje slovenskú techno scénu - ONLY PROPER SOUND!

Spolu s vami tvoríme priestor rešpektu, jednoty a bezpečnosti, kde každý jednotlivec nájde útočisko a kde hudba prekoná všetky bariéry.

REDROOM je projektom, ktorý vznikol v roku 2020 a jeho cieľom je rozšíriť a pozdvihnúť techno kultúru na Slovensku tým, že sa odseparuje od bežných mainstreamových hudobných trendov.

Projekt odmieta stereotypy a monotónnosť mainstreamovej hudby . Neobmedzuje sa len na hudbu, ale ponúka aj platformu pre rozvoj a prosperitu parties na Slovensku.

Svojím jedinečným dôrazom sa stáva lídrom pre transformáciu klubovej scény v krajine.

Koncept REDROOM zjednocuje hudobnú vášeň či kreativitu. Naším cieľom je vytváranie komunity kde je každý jeden člen rešpektovaný bez ohľadu na pohlavie či sexuálnu orientáciu.

Buď pripravený na doposiaľ najväčší zážitok. REDROOM TOUR sľubuje spomienky, ktoré ti budú rezonovať v hlave ešte dlho potom, ako doznie hudba!
Jedinečný Line-Up
Program tour bude zážitkom pre všetkých návštevníkov, pretože sa spolu ponoríme do atmosféry pekla spojenej s elektrizujúcou techno hudbou
Ako to vyzerá na REDROOM?
Mapka TOUR
Spoločne rozšírime mapu REDROOM o kopec nových miest na Slovensku a zamierime aj k našim bratom priamo do Prahy!
Najbližšie sa vidíme: KOŠICE
Odpočet do najbližšej zastávky
SUPPORT & PARTNERS
FOLLOW US


Zavolaj nám:
+421 948 44 12 12

Napíš nám:
info@redroom.sk
© 2024 4895 Production s. r. o. , IČO: 56032226, so sídlom v Košiciach. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie obsahu bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.